Školní batoh Traktor Emipo + DÁREK - dolavice.cz

Školní batoh Traktor Emipo + DÁREK

B-7909-4.083

Kvalitní školní chlapecký batoh s obrázkem traktoru a barevnými nápisy na přední kapse. 

Tento lehký školní batoh je určen především pro žáky 1. stupně základní školy. Nechybí četné reflexní prvky, díky nimž bude školák dobře viditelný pro své okolí. Anatomicky tvarovaná zádová část a pevná konstrukce podporují správné držení těla. Jednoduchá manipulace a přehledné vnitřní uspořádání. 

Školní batoh Traktor Emipo + DÁREK

Kvalitní školní chlapecký batoh s obrázkem traktoru a barevnými nápisy na přední kapse.

Svým vnějším vzhledem se tyto batohy podobají spíše studentským batohům než aktovkám, přesto si však zachovávají pevnou konstrukci a nedochází tudíž k nezdravému vývoji kosterní soustavy. K tomu přispívá i jeho nízká hmotnost, která řadí tento batoh k produktům s nejnižší hmotností na trhu.

Bezpečnostní prvky umístěné nejen na přední straně batohu, ale i po jeho stranách a na zámcích, zajistí zvýšenou viditelnost Vašeho dítěte za nepříznivého počasí. Díky použitému materiálu odolnému proti dešti není třeba dokupovat krycí pláštěnky. Spodní plastové rohy umožňují postavit batoh i na mokrý povrch, aniž by se vlhkost dostala dovnitř. 

Nechejte své dítě vytvořit si navíc vlastní školní set - doplňte jeho výbavu do školy o školní penál, sáček či sportovní pytel. Vybírejte z naší nabídky níže. 

Parametry školního batohu Traktor Emipo

Rozměry školního batohu (š x h x v):33x19x38 cm
Hmotnost:0.96 kg
Materiál:PAD/PES
Záruka:3 roky
Určení:Chlapci
Objem:cca 20 l
Nosnost:6 kg

 

Nákupem školního batohu Traktor Emipo získáte kvalitní český výrobek.

Český výrobekZáruka 3 roky na školní produkty Emipo


Náhled na konstrukci školního batohu Emipo

Školní batoh Traktor Emipo- bokŠkolní batoh Traktor Emipo- zádaŠkolní batoh Traktor Emipo- záda 1Školní batoh Traktor Emipo- záda 2Školní batoh Traktor Emipo- bok 2Školní batoh Traktor Emipo- vnitřní uspořádání


Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: